List pre moje budúce dieťa

Ahoj, dieťa moje,

rozhodla som sa napísať Ti list. S Tvojím ockom máme taký zvyk občas si navzájom napísať list, v ktorom vyjadríme svoje myšlienky, pocity, vyznania lásky. Tieto listy si odkladáme, aby sme si ich o desať, dvadsať či tridsať rokov mohli znovu prečítať a spomenúť si na tie čarokrásne momenty v našich životoch…

Už sa na Teba nesmierne teším!!! Hoci ešte nie si v mojom brušku, viem, že Tvoja dušička sa pripravuje na to, že príde na tento svet a ja tak nejako cítim, že si nás už vybrala za rodičov. V hĺbke svojho srdca tuším, že budeš dievčatko a už máme pre Teba aj pripravené meno. Tvoje meno bude Scarlett. Dievčatko moje, ľúbim Ťa už teraz, keď si Ťa predstavím, chce sa mi plakať od šťastia. Je zvláštne, aký vzťah mám už teraz k Tebe vytvorený.

S Tvojím ockom, s mojou najväčšou životnou láskou, sa Ti snažíme vybudovať lepšiu budúcnosť. Chceme žiť život podľa našich predstáv, chceme si plniť sny, nechceme päť dní v týždni chodievať do práce, tráviť tam osem hodín a po práci takmer dve hodiny v zápchach, a to len preto, aby sme mali na zaplatenie našich účtov. Toto nie je predstava, ako chceme žiť naše životy. Nechceme splynúť s davom a žiť náš život podľa predstáv iných.

Chceme žiť nekonvenčným spôsobom, vytvoriť si vlastné pravidlá a robiť veci, kedy sa nám bude chcieť, ísť hocikam, kedy sa nám bude chcieť, vstať z postele, kedy sa nám bude chcieť. Začali sme pracovať na tom, aby sme si splnili náš sen a boli Ti príkladom. Vždy sa budeme zo všetkých síl snažiť, aby sme Ti do života odovzdali len to najlepšie a v časoch, keď tu už nebudeme, budeš silná a pripravená popasovať sa so životnými situáciami sama.

Chcem Ti toho toľko napísať, že ani neviem, kde začať… Viem, že budeme mať more času na to, aby som Ti to povedala, keď budeš postupne dospievať, ale aj tak Ti to musím teraz napísať, aspoň niečo. Chcem Ti dať niekoľko rád, ktoré sú dôležité pre Tvoj život. Neexistuje príručka na dokonalý život, dokonalý vzťah, dokonalé rodičovstvo alebo hocičo iné.

Postupom času, keď budeš rásť a bude sa z Teba stávať slečna, začneš chápať, že život je jedno veľké javisko, na ktorom sa každý snaží hrať svoju rolu najlepšie, ako vie. Tento život máš len raz, tak si ho váž a ži ho naplno. Scarlett, chcem, aby si bola vždy sama sebou a nesnažila sa kopírovať alebo podobať sa na niekoho, kým nie si len preto, že to tak robí väčšina ľudí. Si dokonalá taká, aká si!

Možno sa Ti veľakrát nebude páčiť, keď Ťa s ockom budeme tlačiť do niektorých vecí alebo Ti, naopak, budeme zakazovať veci, ktoré budeš chcieť. Pamätaj, že sme na tomto svete dlhšie a chceme pre Teba iba to najlepšie a ešte predtým, než si sa narodila, Tvoja dušička si nás vybrala za rodičov, pretože vedela, že sa od nás naučí to, čo potrebuje pre svoj rozvoj.

Dcérka moja, aj v období, keď sa z Teba možno stane veľmi úspešná a bohatá žena, zostaň nohami pevne na zemi. Zostaň pokorná, vďačná, ľudská a, Scarlett, hlavne Ťa chcem požiadať o to, aby si sa o svoj úspech delila s tými, ktorí to najviac potrebujú. Keď máš vo svojom okolí niekoho, kto potrebuje Tvoju pomoc či podporu v akejkoľvek forme, pomôž mu! V živote musí byť zachovaná symbióza. Ak sa Ti v živote darí a dostávaš od vesmíru výherné karty, pamätaj, deje sa to z nejakého dôvodu, a tým je práve to, že máš pomôcť iným.

Chcem od Teba, aby si sa vždy, keď nebudeš niečomu rozumieť alebo niečo chápať pýtala, pretože ak sa nespýtaš, odpoveď bude vždy nie. Ži naplno, veľa čítaj, spoznávaj, objavuj, hľadaj, dychti po poznaní. Nasleduj svoje sny a nikdy ich neodkladaj na potom, a to aj napriek tomu, že situácia v Tvojom živote nebude vždy priaznivá. Nedovoľ, aby strach ovládal Tvoj život, pretože strach Ťa v živote nikam nedovedie! Vždy si nájdi čas na veci, ktoré Ťa robia šťastnou, aby si cítila, že žiješ!

Keď príležitosť zaklope na dvere, otvor ich dokorán a chop sa jej zubami-nechtami. Ži každý deň naplno a nestrácaj vieru v prirodzený chod života. Dôveruj sebe aj životu, že Ťa povedie tou správnou cestou. Aj keď to v Tvojom živote bude vyzerať ako po výbuchu atómovej bomby, pamätaj, že všetko sa deje z nejakého dôvodu. Snaž sa vtedy zamyslieť nad tým, prečo sa to v Tvojom živote deje a čo robíš zle. Neboj sa, odpovede vždy prídu a vezmi si z tej situácie ponaučenie.

Je dôležité, aby si načúvala svojmu vnútru a intuícii, prostredníctvom ktorých bude k Tebe prehovárať Tvoja duša, Tvoje vyššie JA. Pamätaj, že po Tvojom boku vždy stojí Tvoj anjel, ktorý Ťa chráni a nabáda urobiť rozhodnutia prospešné pre Tvoj život. Vždy ho môžeš požiadať o pomoc, ak si nebudeš vedieť rady, on Ti vždy pomôže, len ho o to musíš požiadať.


Taktiež Ti budem po celý život vštepovať lásku k našej matke prírode a k tejto nádhernej planéte. Musíme sa k nej správať pekne a vážiť si ju, pretože je naša jediná a dáva nám všetko, čo potrebujeme. Chcem, aby si ju chránila pre seba aj deti Tvojich detí a odovzdávala toto posolstvo ďalej. Po celý život Ti budem vštepovať heslo: Ži a nechaj žiť a nerob druhým to, čo nechceš, aby oni robili tebe. Nech sa Ti tieto životné heslá stanú svätými! Uvidíš, za to bude život k Tebe štedrý a krásny.

Želám Ti, dieťa moje, aby si bola po celý život šťastná a zdravá ako repa. Vždy budem stáť po Tvojom boku, v dobrom aj v zlom, a aj keď už budeš dospelá, pre mňa budeš vždy moja malá Scarlett. Ľúbim Ťa najviac na svete.

S láskou Tvoja mama

Kiss kiss

 

 

 

 

 

 

 

ZUZANA KOSECOVA
Som obyčajná žena s neobyčajnými zážitkami. Prežila som ťažkú autonehodu, vďaka ktorej som dostala možnosť vidieť, čo nas čaká po smrti. Svoje prežitky chcem predať ďalej, aby som pomohla tým, ktorí majú podobný zážitok a nevedia si s ním dať rady. Naučím ťa spracovať tvoju ťažkú skúsenosť, zážitok a navediem ťa na cestu, aby si sa navrátil k svetlu, ktoré v tebe prebýva a mohol opäť žiť naplno. Zaujíma ťa kto je Zuzana Kosecová? viac sa o jej živote dočítaš na tomto odkaze. na tomto odkaze >>.http://zuzanakosecova.sk/muj-pribeh-2/
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely vyriešenia tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov