Tlačená kniha  ŽIVOT V MOJICH RUKÁCH
Autorka Zuzana Kosecová

Najskôr v živote musíš stratiť rovnováhu, aby si ju mohol opäť nájsť. Niekedy musíš spadnúť na dno, pretože na tom dne je niečo, čo v sebe musíš objaviť.

Kniha Život v mojich rukách je pútavý a silný príbeh napísaný podľa skutočnej udalosti. Je to príbeh mladej ženy, ktorá má celý život pred sebou a hľadí naň spoza ružových okuliarov.

V priebehu niekoľkých sekúnd, keď akoby zázrakom prežije ťažkú autonehodu s vážnymi zraneniami, všetko v jej živote sa obráti hore nohami.

Zuzana vám rozpovie, ako s ňou komunikoval jej anjel, duša zosnulého kamaráta, opíše vám, čo nás čaká po smrti, ako aj to, ako sa jej podarilo poraziť depresiu a začať žiť zmysluplnejší a šťastnejší život.

Moja premena osobnosti pramenila s poznania kto som, odkial prichadzam a kam sa po smrti opäť vydám. Zrazu bolo všetko úplné jasné a zretelné ako nikdy pred tým.

Nestal sa zo mňa lepší človek len preto, že som po tom veľmi túžila alebo sa snažila konať dobré skutky. Moja premena vyplývala z toho, že som sa navrátila k svojej podstate, k svojej duši, ktorá vo mne po celý ten čas bola, ale nejakým spôsobom som na ňu zabudla.

Nánosy tejto hlučnej, komerčnej a plytkej doby spôsobili, že som na krátky čas zišla z cesty a zabudla na moje skutočné JA, na moju dušu.

Dlhé roky som sa pasovala so strachom, že ak vyšlem moje zážitky do sveta, tak sa stretnem s nepochopením a pochybovaním o tom, že som normálna. Ľudská rasa je v dnešnej dobe nastavená tak, že čo sa nedá vedecky dokázať a vysvetliť, tak to neexistuje.

Ja, ale tvrdím, že to, čo sa nedá vedecky vysvetliť, tak to nemusí hneď znamenať, že to nie je skutočné.

Aj napriek tomu, že knihy tohto žánru niesu moja šalka kávy, musím povedať, že táto kniha ma doslova pohltila a prečítal som ju za pár dní. Veľmi príjemné čitanie o zaujímavej žene, neľahkom osude a zmene k lepšiemu. Záver knihy ma fakt prekvapil. Vrelo odporúčam prečítať knihu aj mužom.
Ladislav Mikesch
Zivot v jej rukach...a chytila sa ho teda správne, aj keď jej to chvíľu trvalo. Určite nie je ľahké písať takto verejne o sebe, svojich činoch, pocitoch, myšlienkach, “obnažiť” sa pred čitateľom. Autorka to podala krásne. Veľmi pútavé čítanie, rada by som si prečítala aj ďalšiu knihu, ak by sa autorka rozhodla v písaní pokračovať:)
Veronika Kolesarová
Výborne napísaná knižka, ktorá sa veľmi dobre číta. Je vhodná pre každého čitateľa bez rozdielu či si v živote prešiel ťažkou situáciou alebo nie. Každý z nás občas potrebuje usmerniť a pripomenúť, čo je v živote dôležité a dodať vieru v seba samého a táto knižka to presne spĺňa. Veľmi odporúčam!
Adriana Melechová
Knihu som začala čítať a zrazu som bola v polovičke, veľmi ľahko sa mi čítala. Aj som sa zasmiala. Sú tam aj slzy a je tam priestor aj na zamyslenie. Milé kresbičky.
Dagmar Kuričová

Zážitky o živote po smrti, o komunikácií s dušami a inými bytosťami nemajú nič spoločné s vedou. Problém dnešnej civilizácie je, že je príliš racionálna na úkor svojho duchovna.

Viem že moje prežitky neboli halucinácie ani bujná fantázia. To, čo som cítila, by ľudská fantázia nikdy nebola schopná vymyslieť.

Zuzkina prvá kniha je veľké dielo malej no statočnej žienky, ktorá sa s nami podelila o skutočne bolestivú udalosť z jej života, z ktorej mi ešte teraz behá mráz po chrbte. Zuzka opísala svoj príbeh veľmi pútavo a hlavne bez servítky, dala nám okúsiť kúsok zo svojho ja, ktoré nadobro zmenila autonehoda.

Až keď človek bojuje o svoj život, uvedomí si jeho skutočnú váhu a cenu. Keď sa stretne so svojím anjelom, uvedomí si veľkosť a nekonečno vesmíru. Je to kniha plná skúsenosti mladej ženy so smrťou, uzdravením sa a nájdením nového ja. Odporúčam ju prečítať si každému, kto má rád autentické príbehy s dobrým koncom.
Zuzana Štefančíková
Knihu Zuzky Kosecovej môžem zaradiť do kategórie tzv."jednodychoviek". Šetrila som si ju na vianočné sviatky a prečítala na jeden dúšok. Tak sa väčšinou čítajú pútavé skutočné príbehy s posolstvom pre ľudí dnešnej doby, ktorí sa stále niekam ponáhľajú a zabúdajú na skutočné hodnoty.
Daniela Fačkovcová
Knižku Zuzky som prečítala po náročnom dni asi za dve hodinky. Veľmi dobre sa číta, pútavo napísaná, zabudla som pri nej na svoje bežné "starosti". Odporúčam prečítať tým, ktorých trápi milión vecí a nie sú "spokojní" so svojím životom. Samozrejme aj tým, ktorí sú spokojní, no vždy je čo zlepšovať :) Pritom je to relatívne jednoduché - uvedomiť si, o čo všetko môžeme v jedinom okamihu prísť...Mladá, nádejná autorka, držím palce.
Soňa Plevaková

Vďaka udalosti a prežitkom, ktoré som mala šancu vyskúšať na vlastnej koži, som sa doslova premenila zo škaredej húsenice na krásneho slobodného motýľa. Dúfam, že vám moja kniha čo najviac pomôže vo vašom trápení, nech už sa týka čohokoľvek. Želám si, aby vás inšpirovala a dodala vám silu a nádej pre lepší zajtrajšok.

Ak veríte tomu, čo je napísané v mojej knihe, šírte to ďalej. Svet totiž potrebuje nádej, potrebuje vedieť, že je tu pre nás niečo viac, ako len tu a teraz. Ľudia potrebujú vedieť, že aj keď sa cítia sami, v skutočnosti sami nikdy nie sú. Ľudia potrebujú dôkaz, že smrťou sa nič nekončí.

Všetkým čitateľom úprimne a zo srdce želám, aby sa oslobodili od tejto konzumnej doby, zahĺbili sa do svojho vnútra a podrobne analyzovali svoje myšlienky.

Žite svoj život naplno, každú jednu minútu a nič a nikoho neberte ako samozrejmosť, pretože to, čo je dnes, už zajtra nemusí byť.

Ahoj Zuzi, musím ti napísať. Čítam akutát tvoju knihu a vážne je to neskutočné. Vrátila som sa o 8 rokov naspäť. To, čo sa ti stalo, vo mne neviem prečo, ale zanechalo nejakú stopu a veľké zistenie, aký je život krehký a telo schránka. Dočítala som tvoj opis o našej kúpeľňovej akcii a fakt som sa smiala na tom a plakala zároveň. Presne si to pamätám a aj tie tvoje rečičky a srandičky. Keď to čítam, mám pocit, ako by som ťa počula rozprávať. Som vďačná, že ťa v živote mám! Teším sa na krst knihy.
Katarina Šankova
“Život v mojich rukách” je motivačná autobiografia na základe skutočného príbehu. Prvú polovica knihy som sa nevedel odtrhnúť od čítania. Veľmi úprimne, napínavé a tak realistické, že som sa hneď zamyslel nad svojimi skutočnými hodnotami v živote.

Kniha od mladej a veľmi nadanej autorky Zuzany Kosecovej sa skvele číta. Kniha je veľmi napínavá kvôli neustálemu vývoju deja a druha polovica knihy je zase fantasticky opísaná sebarealizácia, znovunadobudnutie zmyslu života a motivácie v sebe samej ako osobe.

Túto skvelú knihu odporúčam čitateľom všetkých vekových kategórii a taktiež debutantom, ktorý ešte nikdy nečítali knihy a chcú začať :) taktiež ako darček určite poteší každého kto má doma knižnicu. Teším sa na ďalšie kúsky od tejto nádajnej autorky.
Peter Kuric
“Život v mojich rukách”
Tento príbeh sa na nič nehrá. Doslova som ho zhltla. Až zarážajúco súčasný, skutočný príbeh mladej a energickej ženy, ktorá bez servítky predkladá svoje najhlbšie pocity pred a po bode jej vnútorného zlomu. Ten jej osud naservíroval dramatickým, v istom zmysle aj tragickým spôsobom, aby jej dal šancu zmeniť svoj život na krajší a hodnotnejší. Autorke každé slovo v tejto knižke verím.

Zároveň chcem vyjadriť obdiv, s akou priamosťou odkýva svoj doterajší život, ktorý jej nastavil zrkadlo, čím nahliadla do svojho vnútra a pochopila, že musí prehodnotiť svoje životné hodnoty.
Elena Šarmírová
Milá Zuzka,

Ďakujem Ti za krásne venovanie v Tvojej prvotine. Vzala som si ju v piatok domov a za jeden večer ju prečítala. V podstate na jeden hlt. To, že Ťa osobne poznám, mi dávalo možnoťt nadštandardného zážitku. Za to veľmi ďakujem.

Naozaj ma veľmi mrzí, akou strašnou vecou si si musela za svoj stále mladý život už prejsť. Som naozaj nesmierne rada, že si sa zotavila, i keď podľa knihy skývaš v sebečci na sebe stále jazvy. Ty si napriek tomu skonštatovala, že ťa to vlastne urobilo lepším človekom. Ale pevne verím, že do budúcna bude Tvoje „polepšovanie sa“ prebiehať menej drastickým spôsobom :).

Kniha ma jednoznačne zaujala. Máš naozaj veľkú schopnosť získať si čitateľa, Tvoj štýl je napriek téme svieži a skutočne dobré čitateľný. Verím Ti však Tvoj nadpozemský zážitok. Vďaka Tvojej knihe mi je blízky i Daniel, ktorého som nepoznala, a ktorý zomrel taký mladý. Mrzí ma to, čím si prechádza hlavne jeho rodina. Je však naozaj pekné, že i vďaka Tvojej knihe sa na neho nezabda, dokonca ho spoznávajú celkom cudzí ľudia, ako napr. ja a cítia k nemu zvláštnu blízkosť. Mám dvoch dospelých synov, veľmi myslím na jeho mamu a želám jej zo srdca pokoj v duši. Kniha ma veľa pekných myšlienok, prvky sebareflexácie, celkom dokorán otváraš svoje srdce i dušu.

Takže rozhodne pokračuj Zuzanka. Dobre sa čítaš. Ja si určite rada prečítam i Tvoju ďalšiu knihu. Túto Tvoju prvú si s láskou ukladám do knižnice. Pevne verím, že Tvoje ďalšie námety budú založené na menej bolestivej skúsenosti.

Si veľmi talentovaná Zuzka, držím Ti palce, nech prídu i ďalšie knihy!

S láskou
Magdaléna Zacharová
Knihu Život v mojich rukách od mladej autorky Zuzky Kosecovej som si prečítala s veľkým záujmom, je úprimnou, pravdivou a dojímavou výpoveďou jej smutnej životnej skúsenosti. Hodnotím veľmi pozitívne, že vystúpila z anonymity a pod vlastným menom napísala, ako ju na celý život poznačilo jedno neuvážené rozhodnutie skupiny mladých ľudí a ako všetky následky nehody zmenili jej životné hodnoty. Knihu odporúčam hlavne mladým ľuďom, ktorí nezodpovedne hazardujú za volantom alebo pri iných aktivitách so svojím zdravím, ale žiaľ dokonca aj so svojím životom. Prajem Zuzke veľa ďalších úspešných kníh o veselších zážitkoch.
Otilia Csoková
Zuzanka...včera som si kúpila knihu, dnes už je dočítana. Jedným dychom, miestami so smiechom a miestami so slzami v očiach. Si veľmi silná žena, ktorá toho prežila veľa, a veľmi tá obdivujem, dúfam, že toto nepochopíš zle, pretože je to myslene v tom najlepšom slova zmysle, ale neobdivujem tá za to, že si sa dokázala dostať z fyzických zranení po nehode, nakoľko si myslím, že človek v hĺbke samého seba ani netuší, koľko sily bojovať sa v ňom skrýva keď to situácia vyžaduje, obdivujem tá veľmi za to, ako s pokorou a porozumením si dokázala prijať zranenia duševné, a akou cestou si sa vybrala a nastavila svoje zmýšľanie v živote ❤️ máš pravdu, toto poznanie, o ktorom píšeš v knihe, o akých hodnotách v skutočnosti život je, a čo všetko dokážeš ovplyvniť svojimi myšlienkami, je to, čo tomuto uponáhľanému svetu chýba, žiaľ, nie každý to dokáže, a ver, že veľa ľudí s tým bojuje denno-denne, ja tak isto 😊 Užívaj život 😘
Zuzana Bordáčová

OBJEDNÁVKA

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.