Moje tipy pre Vás, ako si zjednodušiť online podnikanie

Ahojte,

v prípade, že sa chystáte založiť alebo už máte svoj vlastný blog či online shop, kde predávate nejaký tovar, chcem vám dať tip. Vrelo vám môžem odporučiť tento web, s ktorým pracujem aj ja. Je to pecka!!! Všetko robí za mňa a šetrí mi kopec času. V prípade, že si ho zakúpite cez tento odkaz, automaticky dostanete zľavu.

  1. FAPI   https://fapi.cz/?affiliateId=4whb3

je nástroj, ktorý zautomatizuje predaj na internete a väčšinu vecí, ktoré musí teraz podnikateľ v rámci fakturácie zdĺhavo robiť sám, urobí za neho. Nemusí tak strácať čas vystavovaním faktúr, sledovaním platieb, ich párovaním, zasielaním upomienok či objednaných produktov. Navyše vo FAPI má každý klient ucelený prehľad svojich objednávok, okamžite vidí celkovú vyfakturovanú, zaplatenú a stornovanú čiastku. Je možné jednoducho a ľahko exportovať faktúry pre účtovníctvo, a to do formátu CSV či PDF v ZIPe alebo do formátu pre účtovný softvér Pohoda či Money. Ak má klient s FAPI automatizovať svoj predaj, nemusí kvôli tomu prerábať celý web, pretože stačí umiestniť predajný formulár FAPI na svoj predajný web a nastaviť aplikáciu.

  1. https://mioweb.cz/?affiliateId=4whb3  mioWeb 2.0

je nová generácia nástrojov pre tvorbu webových stránok. Po prihlásení sa do WordPressu sa klient namiesto v administrácii ocitne na stránkach webu doplnených o nástroje na ich editáciu. Na webe sa tak môže pohybovať rovnako ako návštevník, zároveň však má možnosť jednoducho upravovať jeho obsah. Obsah stránok je tvorený z jednotlivých elementov, ktoré môže klient na stránky vkladať tak, ako potrebuje. Každý element má svoje nastavenia, ktoré ovplyvňujú nielen obsah, ale aj vzhľad. Vďaka širokému množstvu šablón je možné ľahko a rýchlo vytvárať nové stránky. Potom ich stačí už len doupraviť podľa svojich predstáv.

V prípade ďaľších otázok ma kľudne kontaktujte na happyzivot@gmail.com

ZUZANA KOSECOVA
Som obyčajná žena s neobyčajnými zážitkami. Prežila som ťažkú autonehodu, vďaka ktorej som dostala možnosť vidieť, čo nas čaká po smrti. Svoje prežitky chcem predať ďalej, aby som pomohla tým, ktorí majú podobný zážitok a nevedia si s ním dať rady. Naučím ťa spracovať tvoju ťažkú skúsenosť, zážitok a navediem ťa na cestu, aby si sa navrátil k svetlu, ktoré v tebe prebýva a mohol opäť žiť naplno. Zaujíma ťa kto je Zuzana Kosecová? viac sa o jej živote dočítaš na tomto odkaze. na tomto odkaze >>.http://zuzanakosecova.sk/muj-pribeh-2/
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely vyriešenia tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov