Recept na mladosť

Pozor zbystrite zrak! Keďže sa môj vek blíži pomaly, ale isto k 30 je naprosto normálne, že to začínam pozorovať aj na mojom tele v podobe pribúdajúcich vrások, suchšej pokožky. Vlasy mi tiež nevyzerajú tak pevne, husto a silno, ako keď som mala 18 rokov, kĺby ma našťastie ešte nebolia ale za to v kolene mi občas rupne 😆 a zuby zatiaľ držia 😆.

Treba podotknúť, že kolagén je základná bielkovina v našom tele, ktorá tvorí 70% všetkých bielkovín našej kože. Kolagén je hnací motor vďaka čomu vyzerá naša pokožka sviežo, mlado a napnuto.  Naše kosti, kĺby, chrupavky sú zdravé, pružné  a pevné.

Vedeli ste, že kolagén sa v našom tele tvorí cca do 25 roku a v 40 roku nášho života už naše telo nieje schopné kolagén produkovať vôbec.

Na internete vás zavalí kvantum stránok, ktoré vám budú ponúkať kolagén v tabletkách, krémoch, živočíšny kolagén, morský kolagén, atď… Je veľmi dôležité si vybrať ten správny. V tabletkovej podobe nedoporučujem užívať nikomu. Tabletky zbytočne zaťažujú váš žalúdok a nevstrebe sa 100% kolagénu, ale možno iba 50% – čiže ste 50% vyhodili von oknom. Najlepšia vstrebateľnosť kolagénu je PITÍM!!!

OMG A ČO TERAZ??

don’t worry be happy :) 

Je veľa ľudí (žien, mužov, mladších, starších), ktorí majú problémy s vypadávaním vlasov, lámajúcimi nechtami, zubami, kĺbmi, pleťou, atď. Práve preto som sa rozhodla preventívne začať užívať tento skvelý produkt GELAVIT BIO AKTÍVNY KOLAGEN s anásovou príchuťou alebo s príchuťou lieskových orechov.

Jeho pravidelným užívaním si zaručene predĺžite mladosť a vaše telo vám za tento krok poďakuje tiež.

Je veľmi chutný a pridávam si ho každé ráno do smootie alebo džúsu. Gelavit je naozaj super! Hneď ako som videla na sebe prvé zmeny som objednala kúru aj pre mojich rodičov-dobrý typ na darček. Nekupujte zbytočnosti ale zdraviu prospešné veci.

Zľava 15% za 21.25 € – použi zlavový kód ZUZKA KOSECOVA

Objednaj cez kontaktný formulár na www.gelavit.sk/produkt/gelavit-pure-ananas-box

Alebo sáčok za 13,90 €

https://www.gelavit.sk/produkt/gelavit-pure-ananas

Aby ste si svoju vitálnosť dlhodobo udržali je potrebne, aby ste pravidelne cvičili a zdravo sa stravovali.

Vďaka pravidelnému cvičeniu podporíte, aby sa kolagén vo vašom tele tvoril prirodzene sám.

ZUZANA KOSECOVA
Som obyčajná žena s neobyčajnými zážitkami. Prežila som ťažkú autonehodu, vďaka ktorej som dostala možnosť vidieť, čo nas čaká po smrti. Svoje prežitky chcem predať ďalej, aby som pomohla tým, ktorí majú podobný zážitok a nevedia si s ním dať rady. Naučím ťa spracovať tvoju ťažkú skúsenosť, zážitok a navediem ťa na cestu, aby si sa navrátil k svetlu, ktoré v tebe prebýva a mohol opäť žiť naplno. Zaujíma ťa kto je Zuzana Kosecová? viac sa o jej živote dočítaš na tomto odkaze. na tomto odkaze >>.http://zuzanakosecova.sk/muj-pribeh-2/
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely vyriešenia tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov