Ako môžem počuť svojho anjela?

Aj vás, keď ste boli maličké deti, rodičia učili, že predtým, ako pôjdete spať, máte sa pomodliť k svojmu anjelovi?

„Anjeličku, môj strážničku,
opatruj moju dušičku,
ako vo dne, tak i v noci,
buď mi stále na pomoci.“

Ako dieťa som nechápala, prečo mi to mama pripomínala každý večer, keď ma ukladala do postele. Vtedy som netušila, že každý človek má svojho anjela, ktorý stráži jeho cestu životom. V období mojej puberty som tvrdila, že nič také ako anjeli, Boh, peklo či nebo neexistuje, a že náboženstvo je vytvorené na to, aby manipulovalo a ovládalo masu ľudí. Vždy som zvykla vravievať: „Pokiaľ neuvidím, neuverím.“ Jediné, v čo som verila, som bola ja a moje schopnosti. Aj dnes si myslím, že náboženstvo je do určitej miery inštitúciou, ktorá manipuluje s ľuďmi, to však nie je témou tohto článku.

V mojom živote nastal deň, ktorý zmenil moje myslenie o stoosemdesiat stupňov. Písal sa dátum 12. 6. 2010. V tento deň som prežila ťažkú autonehodu, pri ktorej som takmer zomrela. V tento deň som začula hlas svojho anjela, ktorý sa mi prihováral so slovami: „Neboj sa, všetko bude v poriadku.“ Možno sa teraz pýtate, ako som mohla vedieť, že je to môj anjel a nie nejaký výplod mojej fantázie. Jednoducho som to vedela. Keď sa vám niečo také stane, budete to cítiť, budete vedieť, či k vám hovorí samotný anjel, Boh alebo akákoľvek iná duchovná bytosť.

Môj anjel sa mi prihováral s takou láskou a nehou, že to ani nedokážem opísať. Jediné, čo viem povedať s istotou je, že aj napriek vážnym zraneniam a slovám záchranárov, ktorí mi povedali, že nevedia, či prežijem prevoz do nemocnice, som práve vďaka jeho slovám pociťovala absolútny pokoj na duši a dôverovala som mu. Vedela som, že môj deň ešte nenastal. V tento deň sa zmenil môj pohľad na duchovný svet ako taký. Dostala som dôkaz, ktorý ma prinútil pozerať sa na svet inými očami.

Je smutné, že som začala veriť, až keď v mojom živote došlo k takej tragédii. Bohužiaľ, v našej DNA je zakódované, že sme ochotní sa zmeniť, až keď sa v našich životoch stane niečo veľmi zlé. Tak ako väčšina ľudí, aj ja som sa začala zamýšľať nad svojím životom a prehodnocovať svoje hodnoty až po autonehode. Mojou túžbou je, aby sme sa začali vracať k duchovnu prirodzenou cestou a nie až vo chvíli, keď máme namále.

Od toho dňa som svojho anjela počula niekoľkokrát. Možno teraz uvažujete nad tým, že aj vy by ste chceli počuť, ako sa vám váš anjel prihovára, no neviete to docieliť. Som presvedčená, že každý z nás dokáže počúvať svojho anjela, avšak doba, v ktorej žijeme, v nás túto schopnosť potlačila. Viem vám povedať, čo sa zmenilo u mňa, aby som počula hlas alebo cítila prítomnosť svojho anjela. Ako prvé som cítila, že musím zmeniť svoje životné hodnoty. Začala som sa duchovne vzdelávať a čítať veľa kníh od rôznych duchovných majstrov, ako sú Dalajláma, Osho, Bhaktivédánta Svámí Prabhupáda, a kopu ďalších. Po prečítaní týchto kníh som začala objavovať odpovede na svoje otázky:

  1. Kto v skutočnosti som?
  2. Prečo som tu?
  3. Aký je cieľ môjho života?
  4. Ako docieliť osvietenie?
  5. Čo je to duša?
  6. Čo je osud, anjel, smrť?
  7. A tak ďalej…

  Prestala som vo svojom živote klásť na prvé miesto peniaze a naháňať sa za ich hromadením. Začala som si vážiť maličkosti, pretože o tom je život. Zrazu bol pre mňa pohľad na zapadajúce slnko neskutočne nádherný a dodával mi neuveriteľné pocity, cítila som energiu, ktorá mi prúdi v žilách, cítila som, že žijem a bola som za to vďačná. Začala som sa riadiť heslom: Ži a nechaj žiť a správaj sa tak, ako by si chcela, aby sa správali k tebe. Prestala som byť zameraná na svoj výzor a začala som sa starať o svoju dušu a jej duchovný rozvoj.

Začnite aj vy krok po kroku objavovať tajomstvá života. Choďte von a dívajte sa na svet v širšom uhle. Čítajte veľa kníh, pretože iba tie vám otvoria dvere do nového sveta, ktorý je nádherný. Verím, že rovnako, ako som odpovede na svoje otázky našla v knihách ja, nájdete ich aj vy. Zamýšľajte sa, analyzujte, vychutnávajte si, ako sa z vás postupne bude stávať nový človek a uvidíte, že vaše vnútro sa otvorí a vy začnete počuť, ako sa k vám váš anjel prihovára.

 

 

ZUZANA KOSECOVA
Som obyčajná žena s neobyčajnými zážitkami. Prežila som ťažkú autonehodu, vďaka ktorej som dostala možnosť vidieť, čo nas čaká po smrti. Svoje prežitky chcem predať ďalej, aby som pomohla tým, ktorí majú podobný zážitok a nevedia si s ním dať rady. Naučím ťa spracovať tvoju ťažkú skúsenosť, zážitok a navediem ťa na cestu, aby si sa navrátil k svetlu, ktoré v tebe prebýva a mohol opäť žiť naplno. Zaujíma ťa kto je Zuzana Kosecová? viac sa o jej živote dočítaš na tomto odkaze. na tomto odkaze >>.http://zuzanakosecova.sk/muj-pribeh-2/
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely vyriešenia tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov